پیام تبریک فرماندار شهرستان سیمرغ به مناسبت قهرمانی آقای رضا آقاجانی کشتی گیر کیاکلایی حاضر در مسابقات جهانی ساحلی به میزبانی کشور کرواسی

قهرمان افتخار آفرین کشور عزیز ایران اسلامی جناب آقای رضا آقاجانی
با سپاس به درگاه ایزد منان، کسب مقام قهرمانی و مدال طلای مسابقات کشتی ساحلی جوانان جهان توسط جنابعالی موجب شادی و سرور و افتخار مردم ایران بویژه مردم شریف شهرستان سیمرغ گردید. اینجانب این موفقیت بزرگ و ماندگار را به جنابعالی، خانواده محترم، مربیان، هیأت کشتی و تمامی شهروندان عزیز تبریک عرض نموده از درگاه خداوند عزّوجل توفیقات روز افزون شما و تمامی جوانان برومند جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های مختلف از جمله میادین ورزشی و ایستادن بر قله های رفیع قهرمانی جهان مسئلت می نمایم.

 

فرج اله یداله پور

فرماندار شهرستان سیمرغ

 

دیدار فرماندار شهرستان با جانبازان دوران دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت روز جانباز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ، ظهر امروز فرماندار شهرستان آقای یداله پور به اتفاق معاونت فرمانداری آقای حبیب نژاد، امام جمعه شهرستان حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، ریاست حوزه قضایی شهرستان آقای عمونیا و رئیس بنیاد شهید شهرستان آقای قلی پور به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، با جانبازان دوران دفاع مقدس شهرستان دیدار و گفت و گو نمودند.

شایان ذکر است بعد از این دیدار مسئولین حاضر بر سر مزار شهدای روستای تالار پشت حاضر شده و ضمن تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام (ره) و شهدا به غبارروبی گلزار شهدا پرداختند.

 


 

 

 

 

برگزاری جلسه تنظیم بازار شهرستان سیمرغ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ، جلسه تنظیم بازار شهرستان ظهر امروز به ریاست معاون فرماندار آقای حبیب نژاد در دفتر کار ایشان و با حضور اعضا برگزار شد.

 


 

 

 

 

دیدار فرماندار شهرستان سیمرغ با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ، فرج اله یداله پور فرماندار شهرستان صبح امروز با آقای دکتر پارسا رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار کردند.

در این نشست که حجت الاسلام و المسلمین یوسفی امام جمعه شهرستان سیمرغ حضور داشتند مسائل و مشکلات شهرستان جدیدالتاسیس سیمرغ و ضرورت توجه بیشتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به این شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


 

 

 

 

ورود به سایتارزیابی عملکرد