نشست خبری مجتبی حبیب نژاد فرماندار شهرستان سيمرغ به مناسبت دهه مبارک فجر با اصحاب رسانه در شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ ، نشست خبری مجتبی حبیب نژاد فرماندار شهرستان سيمرغ به مناسبت دهه مبارک فجر با اصحاب رسانه در شهرستان عصر روز چهارشنبه 11 بهمن ماه 96 در دفتر فرماندار برگزار شد .

مجتبی حبیب‌نژاد روشن در نشست خبری دهه فجر، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: 13 پروژه در دهه فجر امسال در شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
وی افزود: برای افتتاح این پروژه‌ها 5 میلیارد و 472 میلیون تومان هزینه شده است.

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه بهره‌برداری از ساختمان اداری بهزیستی شهرستان، 6 پروژه حوزه برق، پنج پروژه جهاد کشاورزی و یک پروژه راه و شهرسازی است، تصریح کرد: بیشترین اعتبارات در حوزه جهاد کشاورزی با مبلغ پنج پروژه جهاد کشاورزی با 2 میلیارد و 739 میلیون و 900 هزار تومان صرف شده است.

این مسؤول افزود: در ایام‌الله دهه فجر کلنگ‌زنی چهار پروژه در حوزه جهاد کشاوری، توسعه آزمایشگاه شهر کیاکلا، کمیته امداد و ساخت خانه محرومین کمیته امداد با همکاری بسیج سازندگی را داریم.

حبیب‌نژاد با بیان اینکه کلنگ پروژه تسطیح و یکپارچه‌سازی اراضی زراعی در مساحت 550 هکتار با اعتبار 4 میلیارد تومان در این ایام به زمین می‌خورد، اظهار کرد: برای توسعه آزمایشگاه شهر کیاکلا 70 میلیون تومان اعتبار پیش‌بینی‌شده است.

وی ادامه داد: کلنگ‌زنی سایت اداری کمیته امداد شهرستان یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌ها ما بود تا این فضا در شهرستان استقرار پیدا کند که کلنگ‌زنی این سایت اعتباری با اعتبار تعریف‌شده 550 میلیون تومان در ایام‌الله دهه فجر به زمین خواهد خورد.

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه دو واحد خانه محرومان با اعتبار 110 میلیون تومان و با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی در روستای زیارکلا و شهر کیاکلا ساخته می‌شود، تصریح کرد: 63 برنامه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و برنامه‌های مختص بانوان در سطح شهرستان توسط سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌های اجرایی اجرا خواهد شد.

وی برگزاری نمایشگاه عملکرد دستگاه‌های اجرایی و نمایش توانمندی‌های جامعه بانوان شهرستان را از دیگر برنامه‌های دهه فجر اعلام کرد و گفت: حدود 50 درصد از جمعیت شهرستان را جامعه زنان تشکیل می‌دهد که هدفمان نمایش توانمندی بانوان شهرستان بود.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتارزیابی عملکرد