برنامه های سومین روز از هفته دولت در شهرستان سیمرغ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ ، سومین روز از هفته دولت با برگزاری جلسه شورای اداری در فرمانداری ، دیدار مسئولین با کارمندجانباز و بیت شهید کارمند و همچنین افتتاحیه فاز دوم طرح هادی روستای ملاکلا سپری شد .

 

1- برگزاری جلسه شورای اداری

در این جلسه که در سالن جلسات فرمانداری با حضور امام جمعه ، اعضای شورای تأمین و شورای اداری شهرستان به ریاست مجتبی حبیب نژاد روشن فرماندار شهرستان برگزار شد ، فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته دولت به تشریح اقدامات دولت در شهرستان پرداخت و در ادامه محورهای توسعه ای شهرستان و سیاست ها و راهبردهای توسعه ای را برای حاضرین در جلسه برشمرد.

در این جلسه که قرائت وصیتنامه شهید توسط رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران از دیگر برنامه های آن بود ، مدیران جهادکشاورزی و امور توزیع برق به ارائه گزارش پرداختند.

 

2- دیدار با چانیاز کارمند و بیت شهید کارمند به مناسبت روز کارمند

 

 

 

فرماندار شهرستان سیمرغ به همراه امام جمعه،ریاست محترم حوزه قضایی شهرستان ، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ، سرپرست شهرداری کیاکلا و اعضای شورای اسلامی شهر کیاکلا و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با اسدالله ملکشاهی فر کارمند جانباز شهرستان و همچنین بیت شهید صمصام طور شهید کارمند دیدار کرد .

 

3- افتتاح فاز دوم طرح هادی روستای ملاکلا

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتارزیابی عملکرد