برگزاري آيين تجليل از خبرنگاران شهرستان سيمرغ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ ، فرماندار شهرستان سیمرغ پیش از ظهر دوشنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان سیمرغ  در سالن اجتماعات فرماندار این شهرستان ضمن اشاره به نقش پررنگ خبرنگاران در هدایت مدیران بر کمک خبرنگاران به دولت در مسیر رسیدن به اهداف توسعه تأکید کرد.
رئیس شورای اطلاع رسانی شهرستان سیمرغ افزود : از خبرنگاران انتظار می رود ضمن حفظ تفکرات ژورنالیستی ، اقدامات اثرگذار و سازنده دولت را نشر دهند.
حبیب نژاد در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به تازه تأسیس بودن شهرستان سیمرغ و کمبود زیرساخت ها و همچنین نبود اطلاعات صریح و شفاف از وضعیت شهرستان گفت : تنظیم سند آمایش شهرستان سیمرغ آغاز شد و در آینده نزدیک در اختیار مدیران شهرستان قرار خواهد گرفت و این سند حاوی اطلاعات جامع و صحیح از شهرستان خواهد بود.
فرماندار شهرستان سیمرغ از صرف اعتبار بالغ بر 460 میلیارد ریال توسط دولت تدبیر و امید در شهرستان تازه تأسیس سیمرغ خبر داد و اظهار داشت : علی رغم اینکه شهرستان سیمرغ کم جمعیت ترین شهرستان استان مازندران است و براساس شاخص های توزیع اعتبارات تملک دارایی سرمایه زیر 1 درصد سهم بری برخوردار است و این مبلغ نشان دهنده توجه ویژه دولت به این شهرستان تازه تأسیس می باشد.
محمدباقر یوسفی امام جمعه شهرستان سیمرغ نیز ضمن گرامیداشت هفدهم مرداد و سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار افزود : جسارت را از ویژگی های مهم خبرنگاران می باشد و همگی شاهد هستیم که در دنیای امروزی خبرنگارانی که جسورانه وارد میدان می شوند در سطح دنیا معروف می شوند .
وی افزود : شهرستان ما تازه تأسیس است و انتظاری که از خبرنگاران و اصحاب رسانه می رود این است که در جهت شناساندن شهرستان و معرفی نمودن به همگان گام بردارند .
صادق زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیمرغ با اشاره به تأسیس کمتر از 1 سال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان سیمرغ افزود : در مدت زمان کمتر از یکسال ارتباط خوبی بین خبرنگاران فعال شهرستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برقرار شد و این برنامه نیز بعنوان اولین آئین تجلیل از خبرنگاران پس از استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان سیمرغ تلقی می گردد.
بیان مشکلات خبرنگاران توسط خبرنگاران، تجلیل از خبرنگاران و گرفتن عکس یادگاری از جمله برنامه های این آیین در شهرستان سیمرغ بود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتارزیابی عملکرد