برگزاری نشست فرماندار شهرستان سيمرغ با فعالان سياسي و اعضاي ستاد دكتر روحاني شهرستان سيمرغ

مجتبی حبیب نژاد روشن با اشاره به نامگذاری سال گذشته و سال جاری به موضوع  اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری بیان داشت:  دولت هم در این راستا توانسته اقداماتی انجام داده و به آن سمتی که مقام معظم رهبری مدنظر داشته، گام‌های مثمری برداشته ولیکن به این مقدار هم راضی نیستم و انشالله با توجه به نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری، بنام سال تولید و اشتغال، گامهای بزرگتری بر خواهیم داشت.
فرماندار شهرستان سیمرغ در ادامه با اشاره به سخنرانی اخیر خود در بین خطبه نماز جمعه گفت : به خود می‌بالم در بین مردم آگاه و روشنفکر در سطح شهرستان  خدمت می‌کنم که  بايد سر تعظیم به نگاه تیزهوشانه مردم فرود آورد که نشان دادند از برخی‌ها خیلی جلوتر هستند.
وی در ادامه با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت گفت : در این انتخابات که 103درصد واجدان شرایط شهرستان سیمرغ شرکت کردند حدود 65 درصد به دکتر روحانی رای دادند و قریب به 34 درصد به جناح رقیب دولت رای دادند و این نشان دهنده مقبولیت دولت در شهرستان بوده است.
وی در ادامه خطاب به حامیان دولت در شهرستان گفت : شما باید از عملکرد دولت اطلاعات جامع کسب نموده و ضمن به تصویر کشیدن این اقدامات در جامعه به افکار عمومی نیز پاسخگو باشید که البته این موارد از وظایف ما نیز می باشد .
حبیب نژاد در بخش پایانی سخنان خود افزود : حامیان دولت باید در متن تصمیم‌سازی‌ها باشند نه حاشیه. تمام آن‌هایی که به‌نوعی حامی دولت هستند و خود را منتصب دولت می‌دانند باید در تصمیم‌گیری مشارکت داشته باشند. از همه شما دعوت می‌کنم که مشارکت کنید، بی‌تفاوت به مسائل نباشید. این نشست‌ها باید استمرار داشته باشد و از نظرات شما استفاده کنیم.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتارزیابی عملکرد