حضور فرماندار شهرستان در جشن حماسه حضور و پیروزی دکتر حسن روحانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ ؛ شب پنج شنبه 4 خرداد 96، فرماندار شهرستان به همراه امام جمعه،رضیان نماینده مردم حوزه انتخابیه،مسئولین ، شوراهای اسلامی و مردم شریف شهرستان در جشن حماسه حضور و پیروزی دکتر حسن روحانی در مسجد جامع شهر کیاکلا  حضور پیدا کرد.

عبدالله رضیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جشن حماسه حضور و پیروزی دکتر حسن روحانی در این شهرستان  اظهار داشت : این انتخابات درک و فهم و هوشیاری بالای ملت ایران را نشان داد چرا که آنچه از نظر مقام معظم رهبری مهم بود حضور پرشور در انتخابات بوده است محقق شد و جدا از همه اتفاقات تلخ و شیرین در ایام انتخابات حضور ملت در تاریخ انقلاب بی سابقه بود و این ارزشمندترین چیزی بود که در 29 اردیبهشت رقم خورد.
وی با اشاره به لزوم سعی در حفظ وفاق و همدلی در جامعه گفت تلاش بر آن شد در جامعه فضای دو قطبی بوجود بیاید و این خواسته دشمنان ماست اگر ما کشورمان را دوست داریم باید نسبت ایجاد فضای دو قطبی در جامعه دوری کنیم.
وی در ادامه به گذرا بودن مسئولیت و پایدار بودن ملت اشاره داشت و گفت : آن قدرتی که موجب سربلندی ملت در این 37 سال شده است قدرت مردم است و نباید آن را نادیده گرفت و نباید ستون های اصلی خیمه را خراب کرد و این فضای دو قطبی باید از بین برود .
نماینده مردم حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی افزود: انتخابات همین است فضاهای رقابتی بوجود می آید و بعد آن دوستی بوجود می آید در میان مردم نباید این شائبه بوجود بیاید که گروهی حق و گروهی ناحق است وقتی که در کشور جمهوری اسلامی ایران نهادی بنام شورای نگهبان صلاحیت فردی را برای شرکت در انتخابات تایید میکند باید برای آن احترام قائل شد و  اینکه گفته شود یکی با من است و مسلمان است این فضای غلطی است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی قابل پذیرش نیست.
رضیان افزود : اگر بنده بعنوان وکیل و نماینده مردم از دکتر روحانی حمایت کردم صرفا بخاطر رسالتی که بخاطر خدمت بهتر مردم داشتم تشخیصی بوده که در فضای فعلی کشورمان وجود دارد باتوجه به خاص بودن شرایط اقتصادی در حال حاضر نمیشود به شعارهایی که در فضای انتخابات مطرح می شود در فضای کارشناسی اینگونه نگریست .
وی گفت : فضایی که در این 4 سال گذشت گل و بلبل نبوده نواقصی هم وجود داشته اما یک سری مسائل وجود داشته برای نمونه منابع درآمدی کشور دچار مشکلیم الان مسئولیت این دولت به مراتب سخت تر از دولت قبل می باشد و باید صادرات رو با کیفی سازی محصولات افزایش داد ، بروکراسی از مملکت حذف شود فساد در جامعه برطرف شود تا اعتماد مردم کسب شود و الان دیگر نباید احساسی عمل شود و این نگاه هم نگاه دولت و هم نگاه مجلس است .
وی در بخش پایانی سخانان خود عنوان داشت : دولت باید در این 4 سال  به درستی برنامه ریزی نماید و  باتوجه به رای بالای مردم بسیار سخت است و مسئولیت سنگینی را برای دولت به دنبال خواهد داشت. الان دیگر فضا رقابت نیست و باید به سمت رفاقت حرکت کنیم همه ما تابع اسلام و تابع قانون اساسی هستیم و یکی از اصول قانون اساسی پیروی از اصل ولایت فقیه است .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتارزیابی عملکرد